Nastavljaju sa pobjedama

VAR je bio na njihovoj strani: Nova pobjeda Liverpoola, ovaj put pao je Wolverhampton

Liverpool je danas ostvario novu pobjedu, ovaj put u okviru 20. kola Premier lige, a protivnik je bio Wolverhampton.

Pobjedu je favorizovani domaćin ostvario minimalnim rezultatom, a gol odluke postigao je Mane u 42. minuti.

Domaća ekipa bila je bolja tokom prvog poluvremena, te su dominaciju krunisali golom u 42. minuti.

Ova situacija bila je provjeravana jer se smatralo da je Lallana igrao rukom prilikom asistiranja Maneu, ali VAR je rekao svoje.

Nedugo nakon toga Wolvesi su izjednačili, ali je taj gol nakon duge provjere poništen, a razlog je nedozvoljena pozicija gostujućeg igrača.

U drugom poluvremenu obje ekipe su imale nekoliko šansi, ali je na kraju ostalo tih 1:0 za Liverpool.

Nakon ovog kola Liverpool je naravno ostao prvi na tabeli, te sada imaju 18 pobjeda i jedan remi, te utakmicu manje.

Sa druge strane Wolvesi su pali na osmo mjesto, a imaju trideset osvojenih bodova.