premiership

Villa odnijela bod sa Old Trafforda, Leicester srušio Everton u posljednjim sekundama

Manchester United nije uspio da savlada Aston Villu. Meč na Old Traffordu završen je neriješenim rezultatom 2:2.

Ponovo su se Crveni đavoli itekako mučili, a Villa je na kraju odnijela bod.

Poveli su gosti u 11. minuti golom Grealisha, da bi u finišu prvog poluvremena United izjednačio nakon autogola golamana Heatona.

Rezultatom 1:1 se otišlo na odmor, da bi u 64. minuti Lindelof pogodio za preokret i vodstvo domaćeg tima od 2:1.

Samo dvije minute kasnije Villa je izjednačila, a ovog puta je Mings pogodio za 2:2.

Leicester je u nadoknadi meča uspio da sruši Everton i slavio je sa 2:1.

Gosti sa Goodisona su u 23. minuti poveli sa 0:1 golom Richarlisona, a ovaj rezultat se zadržao sve do 68. minute kada je Vardy izjednačio na 1:1.

U posljednjim sekundama Lisice dolaze do pobjede. Iheanacho je pogodio za 2:1 i novu pobjedu Leicestera.