Zenica

Visoka pobjeda košarkašica Čelika nad ekipom Konjic!

Sponzor galerije je najbolji Fitness Run Zenica koji se nalazi u suterenu (-1) Multiplex Ekran centra.
Košarkašice Čelika nastavile su sa serijom dobrih igara. U okviru 18. kola košarkaškog prvenstva BiH slavile su protiv Konjica sa 89:36.

Visoka pobjeda izabranica Aide Kalušić govori o razlici u kvalitetu ekipa. Domaće košarkašice bile su superiorne tokom cijelog susreta.

Prva četvrtina zavšena je 27:16. Prvo poluvrijeme završeno je sa 47:24 za Čelik.

U nastavku susreta trenerica Kalušić pružila je priliku svim igračicama sa spiska. Na kraju trećeg perioda na semaforu je bilo 66:28. Bez problema košarkašice Čelika susret su privele kraju za konačnih 89:36.

Kod Konjica najefikasnija je bila Kadić sa 10 koševa. U pobjedničkom timu Anida Ćorović je ubacila 20 poena, dok je Ajla Selimović postigla 17 poena.

Košarkašice Čelika trenutno su treće na tabeli sa 32 poena. U narednom 19. kolu putuju u goste ekipi Rudar sport.