Ovo su vjerovatni sastavi večerašnjih utakmica Lige prvaka!
Večeras se igra prvih osam utakmica 3. kola Lige prvaka u grupama E, F, G i H.
U centru pažnje su dva susreta. U Madridu se sastaju Real Madrid i Tottenham, dok se na Etihadu igra vjerovatno poslastica večeri u kojoj se sastaju Manchester City i Napoli.
Osim toga, zanimljivo će biti i u komšiluku gdje Mariboru gostuje Liverpool, a tu će šansu za igru čekati jedini bh. fudbaler na večerašnjim utakmicama Jasmin Mešanović.
U nastavku pročitajte moguće (vjerovatne) sastave na svim večerašnjim utakmicama, kao i spisak fudbalera koji će ih propustiti.
Grupa E:
Maribor - Liverpool
Maribor: Handanović; Milec, Rajčevič, Šuler/Billong, Viler; Kabha, Vrhovec; Pihler (Bajde), Ahmedi, Bohar; Tavares.
Nedostaje: Šme (povreda)
Upitan: Šuler (povreda)
Liverpool: Karius; Alexander-Arnold, Matip, Lovren, Moreno; Oxlade-Chamberlain, Henderson, Milner; Salah, Coutinho, Sturridge.
Nedostaju: Mané (povreda), Lallana (povreda), Clyne (povreda), Masterson (suspendovan)
Spartak Moskva - Sevilla
Spartak: Selikhov; Eschenko, Dzhikiya, Tasci, Bocchetti, Kombarov; Fernando, Glushakov, Samedov; Luiz Adriano, Promes.
Nedostaju: Zobnin (povreda), Rebrov (povreda),0 Tigiev (povreda), Timofeev (povreda), Zé Luís (povreda), Ananidze (povreda).
Sevilla: Sergio Rico; Mercado, Kjær, Lenglet, Escudero; Vázquez, Pizarro, Banega; Correa, Ben Yedder, Nolito.
Nedostaju: Carriço (povreda), Pareja (povreda), N`Zonzi (povreda)
Grupa F:
Manchester City - Napoli
Man. City: Ederson; Walker, Stones, Otamendi, Delph; De Bruyne, Fernandinho, Silva; Sterling, Jesus, Sané.
Nedostaju: Kompany (povreda), Mendy (povreda)
Napoli: Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Diawara, Hamšík; Callejon, Mertens, Insigne.
Nedostaje: Milik (povreda)
Feyenoord - Shakhtar
Feyenoord: Jones; Amrabat, Van Beek, St. Juste, Haps; El Ahmadi, Toornstra, Vilhena; Berghuis, Boetius, Larsson.
Nedostaju: Botteghin (povreda), Van der Heijden (povreda), Tapia (povreda), Diks (potres mozga)
Upitan: Kramer (povreda)
Shakhtar: Pytov; Butko, Ordets, Rakitskiy, Ismaily; Fred, Stepanenko; Marlos, Taison, Bernard; Ferreyra.
Nedostaju: Srna (ne konkuriše), Malyshev (povreda), Kryvtsov (povreda), Dentinho (ne konkuriše)
Grupa G:
Monaco - Bešiktaš
Monaco: Subašić; Touré, Glik, Jemerson, Sidibé; Lopes, Moutinho, Fabinho, Lemar; Falcao, Baldé.
Nedostaje: Jovetić (povreda)
Bešiktaš: Fabricio; Medel, Pepe, Tošić, Caner Erkin; Oğuzhan Özyakup, Hutchinson; Quaresma, Talisca, Babel; Cenk Tosun.
Nedostaju: Atınç Nukan (povreda), Gökhan Töre (povreda), Orkan Çınar (povreda)
RB Leipzig - Porto
RB Leipzig: Gulácsi; Bernardo, Orban, Upamecano, Halstenberg; Demme, Keïta; Sabitzer, Forsberg; Poulsen, Ausgustin.
Nedostaju: /
Upitni: Klostermann (povreda), Werner (povreda)
Porto: Casillas; Maxi Pereira, Felipe, Marcano, Alex Telles; Danilo; Herrera, Sérgio Oliveira; Marega, Aboubakar, Brahimi.
Nedostaju: Diogo Leite (suspendovan), Soares (nedovoljno spreman)
Grupa H:
Real Madrid - Tottenham
Madrid: Keylor Navas; Nacho, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos, Isco; Benzema, Ronaldo.
Nedostaju: Bale (povreda), Kovačić (povreda), Carvajal (povreda)
Tottenham: Lloris; Alderweireld, Sánchez, Vertonghen; Aurier, Winks, Dier, Trippier; Eriksen, Son; Kane.
Nedostaju: Alli (suspendovan), N`Koudou (povreda), Dembélé (povreda), Wanyama (povreda), Davies (povreda)
Upitni: Rose (nedovoljno spreman)
APOEL - Borussia Dortmund
APOEL: Waterman; Vouros, Jesús Rueda, Merkis, Lago; Zahid, Vinicius, Nuno Morais, Aloneftis; Sallai; De Camargo.
Nedostaju: Bertoglio (povreda), Efrem (povreda), Carlão (povreda)
Upitan: Milanov (povreda)
Dortmund: Bürki; Zagadou, Bartra, Papastathopoulos, Toljan; Castro, Nuri Şahin; Yarmolenko, Kagawa, Pulišić; Aubameyang.
Nedostaju: Piszczek (povreda), Durm (povreda), Raphaël Guerreiro (povreda), Schürrle (povreda)
Upitan: Schmelzer (povreda)
Izvor: Sportsport.ba
Podijeli komentar
Prijavi komentar
KOMENTARI
Morate biti registrovani i prijavljeni kako biste komentarisali sadržaj.