Bucksi izgubili bez Teletovića, Blazersi pobijedili bez Nurkića!

Portland je početkom drugog poluvrmena zaostajao 16 poena, a zadnju četvrtinu je počeo sa zaostatkom od devet poena. U završnim minutama meča Portland je bio bolji, a istaknuo se CJ McCollum s 28 poena, dok je Damian Lillard u posljednje tri minute utakmice ubacio sedam od ukupno 18 poena.

U timu Miamija raspoložen je bio rezervista Wayne Ellington, koji je postigao čak sedam trojki, a ukupno je ubacio 24 poena, dok je Dion Waiters ubacio 17 poena.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić zbog povrede u ovom meču nije igrao.

Milwaukee Bucksi poraženi su u gostima kod New Orleans Pelicansa sa 115:108. DeMarcus Cousins predvodio je Pelicanse s 26 poena i 13 skokova, a odličnu partiju odigrao je i Anthony Davis s 25 poena i deset skokova. Raspoložen je bio i E’Twaun Moore koji je postigao 21 poen.

Bucksima, koji su ovim porazom prekinuli niz od tri uzastopne pobjede, nije bio dovoljan ni učinak Giannis Antetokounmpa koji je ubacio 32 poena uz devet skokova. Khris Middleton je dodao 15 poena i deset skokova.

Portland je s učinkom od 14 pobjeda i 13 poraza šesta ekipa zapadne konferencije, dok je Miami deseti na istoku s omjerom od 13 pobjeda i 14 poraza.