prepucavanja madriđana

Atletico bocnuo Real zbog sporne situacije, Carvajal im brutalno odgovorio

Real je s dva pogotka iz penala uspio kao gost savladati Levante rezultatom 2:1 u okviru 25. kola La Lige, a upravo su sudijske odluke o najstrožijim kaznama izazvale veliku pažnju u Španiji.

Prvi penal za Real dosuđen je u završnici prvog poluvremena kada je Luna rukom blokirao centaršut Luke Modrića u šesnaesterac domaćih, a siguran izvođač bio je Karim Benzema.

Iako su domaći bolju igru krunisali izjednačenjem preko Rogera Martija, za Real je 15 minuta prije kraja dosuđen kontroverzni drugi penal.

Na snimku se jasno vidi kako je Doukoure zamahnuo nogom u prazno, dok je Casemiro pao kao pokošen pa je sudija Iglesias pokazao na bijelu tačku.

Ovaj put je siguran izvođač bio Bale, a sudijska odluka je ponukala gradskog rivala Atletico da se oglasi putem Twittera.

"Kakav početak Oscara. Imate li koji film za preporučiti", poručili su, a na odgovor iz Reala nisu dugo čekali.

"Preporučujem vam da pogledate 'U srcu La Decime' i 'Undecime'", odgovorio je brzo Dani Carvajal aludirajući na dokumentarac u kojem se slave uspjesi Kraljevskog kluba.