Bundesliga

Bayern ponovo razočarao za Kovačev nemiran san, Borussia slavila u Wolfsburgu

Nogometaši Bayerna i Freiburga podijelili su bodova na Allianz Areni u okviru 10. kola Bundeslige odigravši neriješeno 1:1.

Bavarci su tako još jednom razočarali svoje navijače nakon dvije gostujuće pobjede, dok je Freiburg i četvrti put uzastopno ostao neporažen u Bundesligi.

Domaći su apsolutno dominirali u prvom poluvremenu, kontrolisali igru i stvorili veliki broj prilika, ali se mreža nije tresla.

Do zasluženog gola Bayern je došao deset minuta prije kraja meča kada je Gnarby pogodio na asistenciju Rafinhe.

Ipak, Holer je iskoristio dodavanje Guntera minut prije kraja meča i pogodio za izjednačenje i konačnih 1:1.

Veliku pobjedu ostvario je Hoffenheim na teškom gostovanju u Leverkusenu kod Bayera, a lider Borussia iz Dortmunda je s minimalnih 1:0 pobijedila Wolfsburg.

Augsburg i Nurnberg su podijelili bodove, dok je Schalke s 3:1 savladao Hannover.