PRVO KOLO

"Kraljevi" se namučili: Real savladao debitanta u Ligi prvaka golom u 94. minuti

Sretno se lopta odbila Englezu nakon šuta Federika Valverdea

Fudbaleri Real Madrida teškom mukom došli su do pobjede protiv debitanta u Ligi prvaka Union Berlina (1:0) na otvaranju nove sezone najjačeg evropskog klupskog takmičenja.

Mrežu njemačkog tima zatresao je Džud Belingem (Jude Bellingham) u 94. minuti susreta. Sretno se lopta odbila Englezu nakon šuta Federika Valverdea (Federico).

Prethodno je Real silovito napadao, prijetili su Hoselu (Joselu), Rodrigo (Rodrygo)..., ali je Union Berlin odolijevao..., sve do 94. minute.

U drugom susretu u ovom terminu Galatasaraj i Kopenhagen su odigrali 2:2. Danski tim je imao 0:2, ali je u finišu uslijedio blickrig i dva brza gola turskog prvaka.

Izvor: avaz.ba