svjetsko prvenstvo

Nigerija bez milosti protiv Južne Koreje, Portoriko iznenadio Tunis

U utakmicama drugog kola Svjetskog prvenstva u košarci pobjede su ostvarile reprezentacije Nigerije i Portorika.

Nigerija je bila ubjedljiva protiv Južne Koreje, te je slavila pobjedu sa rezultatom 108:66, dok je Portoriko u tijesnoj utakmici savladao Tunis sa 67:64.

Već nakon prvog poluvremena Nigerija je imala veliku prednost protiv Južne Koreje. Rezultat je bio 49:31.

U drugom poluvremenu Nigerija nije htjela da igra opuštenije, te je na kraju upisala pobjedu od 42 razlike, tačnije 108:66

Neizvjesnu utakmicu odigrali su Portoriko i Tunis. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 38:32 u korist Portorika.

Sjajnu treću dionicu igre odigrao je Tunis, te je vratio prednost u svoju korist, ali u posljednjoj četvrtini Portoriko dolazi do pobjede od 67:64.