čuda su moguća

Nevjerovatan preokret u dvije minute: Mbappe s dva gola izjednačio protiv Argentine!

Francuska se čudesno vratila u utakmicu u finalu Svjetskog prvenstva. Kylian Mbappe zabio je od 80. do 82. minute dva gola te izjednačio na 2:2. Prvi je pogodak zabio s bijele točke, a drugi nakon sjajne akcije, u kojoj mu je asistirao Marcus Thuram.

Argentina je, inače već nakon prvog poluvremena vodila 2:0 protiv Francuske u finalu Svjetskog prvenstva. Momčad Lionela Scalonija stigla je u vodstvo u 23. minuti pogotkom Lionela Messija iz kaznenog udarca. Di Maria je driblingom prošao Dembelea i ušao u šesnaesterac, a ovaj ga je srušio s leđa. Poljski sudac Simon Marciniak je bez puno razmišljanja pokazao na bijelu točku.

Angel di Maria zabio je drugi gol u 36. minuti. Bio je to brzi napad Argentine, Messi je na centru dodao Alvarezu, a on izbacio Maca Allistera koji je u punom sprintu krenuo prema golu. Zatim je Mac Allister sjajnim dodavanjem pronašao Di Mariju, koji koristi zicer i povećava vodstvo Argentine,