ŠKOTSKI KUP

Nevjerovatna situacija na utakmici Rendžersa: Trener naredio da se pusti gol protivniku

Poslije nepošteno postignutog gola od strane njegovih igrača, trener je naredio da puste gol protivnicima

Nevjerovatna situacija se desila na utakmici osmine finala Škotskog kupa između Rendžersa i Patrik Tisla koja je završena pobjedom domaćina rezultatom 3:2.

Naime, fudbaler Rendžersa Malik Tilman (Tillman) je na nesportski način u 71. minuti utakmice presjekao loptu koju su gosti željeli vratiti na njihovu polovinu i postigao gol za vodstvo svoje ekipe.

Amerikanac je poslije toga žestoko napadnut od strane igrača ekipe Patrik Tisla i onda je uslijedila nevjerovatna situacija.

Trener Rendžersa Majkl Bili (Michael Beale) je, kako bi smirio situaciju na terenu, rekao svojim igračima da puste gol gostima. Igrači gostiju su se ušetali u gol.

Trener gostujuće ekipe je nakon toga došao do klupe Rendžersa i čestitao kolegi na poštenom potezu.

Poštena reakcija trenera Rendžersa je bila nagrađena u 85. minuti kada su poslije kornera postigli gol za konačnih 3:2.