SAUDIJSKA ARABIJA

Ronaldo podivljao nakon poništenog gola: Zalijevao snimatelja i tjerao ga

Ronaldo je u 75. minuti spektakularno zabio, štopao je loptu leđima okrenut golu i onda je poluvolejom zakucao u mrežu

Kristijano Ronaldo (Cristiano) nastavio je s ispadima u Saudijskoj Arabiji. Njegov Al Nassr je u prvom kolu Arapskog kupa prvaka na svom terenu igrao tek 0:0 protiv Al Shababa.

Domaćin je utakmicu počeo s rezervnom postavom. Nije bilo glavnih zvijezda Ronalda, Talisce i Brozovića.

Prvi je ušao zadnjih pola sata, drugi na poluvremenu, a Hrvat nije zaigrao. Ronaldo je u 75. minuti spektakularno zabio, štopao je loptu leđima okrenut golu i onda je poluvolejom zakucao u mrežu.

Ipak, gol mu je poništen zbog minimalnog ofsajda. Ronaldo je na to poludio, ali bijes mu je eskalirao nakon utakmice. Po završetku meča ljutito je gestikulirao.

Ronaldo throws a bottle at the cameraman and gestures to make him go away after Al Nassr draws with Al Shabab in Arab Club Champions Cup